GOBIT - WE KNOW HOW IT WORKS

Dla szkół

E-legitymacja szkolna

E-legitymacja

To nowa forma legitymacji w postaci plastikowej karty wykonanej w standardzie ID-1, czyli tym samym, który znamy z dowodów osobistych.

E-legitymacja – czy warto wdrażać w szkole?

 • Trwałość i odporność na czynniki atmosferyczne.
 • Mniejsze rozmiary.
 • Utrudniona możliwość podrobienia.
 • Możliwość wykorzystywania karty np. w systemach bibliotecznych i stołówkowych lub jako nośnika biletu okresowy komunikacji miejskiej (dla kart wyposażonych w moduł elektroniczny).

Icon

Koszt e‑legitymacji

Produkowana przez nas Legitymacja Szkolna może zawierać dowolny elektroniczny, bezstykowy moduł, do wyboru np. Mifare 1 K lub Unique 125 kHz, umożliwiający kodowanie na nim usług związanych ze statusową działalnością szkoły (np. kontrola dostępu do szkoły, biblioteka szkolna) oraz przejazdami środkami publicznego transportu.

Legitymacje Szkolne wykonane są zgodnie z najnowszym rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 7 czerwca 2023 r. w sprawie świadectw, dyplomów państwowych i innych druków (Dz. U. 2023 poz. 1120).

W momencie gdy szkoła zdecyduje się na stosowanie e-legitymacji ma do wyboru dwie główne formy współpracy:

 • Szkoła kupuje od dostawcy blankiety i samodzielnie personalizuje kartę, czyli nadrukowuje dane i zdjęcia uczniów. Wymaga to od szkoły zakupu specjalnej drukarki i oprogramowania. Całkowity koszt druku przypadający na pojedynczą kartę jest zazwyczaj wyższy, ale szkoła nie musi za każdym razem składać zamówienia np. na produkcję i personalizację kilku sztuk kart.
 • Szkoła kupuje od dostawcy spersonalizowane, gotowe do użytku e-legitymacje. Wcześniej szkoła musi przesłać dane uczniów do dostawcy.

Koszt e-legitymacji jest uzależniony od kilku czynników:

 • Liczby zamówionych jednorazowo kart– Im więcej zamówionych kart tym niższa cena.
 • Typu kart– karty wyposażone w moduł elektroniczny (Unique lub Mifare) lub bez tego modułu.

Ważność e-legitymacji szkolnej potwierdza się w kolejnym roku szkolnym poprzez umieszczenie hologramu z odpowiednią datą ważności.

Awesome Image
Monitory i tablice interaktywne Gorzów

Monitory i tablice interaktywne

Nasza firma oferuje Państwu także sprzedaż monitorów i tablic interaktywnych. Dzięki nowoczesnej technologii ekrany odznaczają się trwałością, stylowym designem oraz użytecznością pracy dla nauczycieli i łatwością nauki dla uczniów. Aby zapewnić kompleksowość wyposażenia każdej pracowni informatycznej lub sali lekcyjnej, oferujemy w sprzedaży równiej projektory multimedialne oraz akcesoria takie jak uchwyty, statywy, moduły WiFi czy systemy nagłaśniające. Zapewniamy montaż u klienta oraz instalację i konfiguracje urządzeń.

Icon

Pracownie terminalowe Gorzów

Pracownie terminalowe

Technologia terminalowa z zastosowaniem terminali vCloudPoint umożliwia dzielenie zasobów jednego komputera lub serwera pomiędzy wielu użytkowników bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Technologia usług terminalowych vCloudPoint pozwala dzielić zasoby (czas procesora, pamięć operacyjną, przestrzeń dyskową) jednego centralnego komputera - serwera terminalowego - pomiędzy wielu użytkowników. W ten sposób, dzięki wirtualizacji desktopów, do jednego serwera może zostać podłączonych do 99 użytkowników (wirtualnych pulpitów). Dostęp ten jest w pełni niezależny i bezpieczny. Rozwiązanie vCloudPoint jest szczególnie godne polecenia do zastosowań w szkołach, ale i również w szpitalach, telecentrach, salach szkoleniowych.

Icon

Korzyści dla Twojej szkoły

Korzyści dla Twojej szkoły

Korzyści dla Twojej szkoły przy wdrożeniu pracowni terminalowej vCloudPoint:

 • Stanowisko z pulpitem Windows za 1/4 ceny PC
 • Bardzo niskie koszty utrzymania (jeden system, jeden zestaw aplikacji, jeden komputer do administrowania)
 • Oszczędność na kosztach energii - ponad 300 zł na stanowisko! (przy założeniach: pobór energii PC - 200W, cena 1kWh energii 0,30PLN, praca 6 godzin dziennie, 180 dni w roku)
 • Możliwość wykorzystania istniejącego sprzętu - monitory, klawiatury, myszy
 • Łatwa aktualizacja systemu w przyszłości - aktualizujesz tylko oprogramowanie na serwerze, w jednym miejscu, terminale pozostają bez zmian

Oprócz klasycznych pracowni terminalowych szkoły decydują się na wdrażanie pracowni terminalowo-językowych oraz pracowni przyrodniczych!

Icon

Urządzenia drukujące

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również wszelkiego rodzaju urządzenia drukujące. Od małych drukarek jednostanostanowiskowych, przez drukarki i urządzenia wielofunkcyjne sieciowe dla kilku stanowisko, po urządzenia o dużej wydajności.

Icon

Obsługa informatyczna

Obsługa informatyczna

W celu optymalizacji kosztów obsługi informatycznej oraz dążenia do zapewnienia odpowiedniej jakości i ciągłości wsparcia technicznego Państwa szkoły oferujemy OUTSOURCING IT. Usługa polega na powierzeniu naszym specjalistom zakresu zadań związanych z opieką nad systemami informatycznymi Państwa szkoły.

Icon

Skontaktuj się z nami

Masz do nas jakieś pytania lub jesteś zainteresowany naszą ofertą? Pisz śmiało!


  Kontakt telefoniczny
  Pon. - Pt.
  8.00 – 16.00

  95 7 350 500